тел.: 050 403 23 34
робочі дні: уточнюйте
час роботи: уточнюйте

Візит до офісу

Онлайн-гра "Спокусник"

Грай та спокушай, заробляй бали та отримуй винагороду! ПОСИЛАННЯ НА ГРУ
Ознайомся з правилами отримання винагороди - ПРАВИЛА
Після проходження гри, тобі буде відправлено електронного листа з кількістю балів, які можна обміняти на подарунки, а саме:
- від 0 до 22 балів - ти отримаєш сейф-бокс, сумку-шопер, стікер-пак, презервативи та лубриканти.
- від 23 до 44 балів в додаток до вищевказаного ти отримаєш фірмову бейсболку.
- від 45 та більше ти отримаєш, окрім вищевказаного, ще й брендовані шкарпетки
Що потрібно, щоб отримати подарунки за зароблені бали?
Ти можеш отримати подарунки в офісі MenSpace, який знаходиться у м. Дніпро або ми відправимо поштою в будь-яке місто України (за твій рахунок).
Для отримання подарунку потрібно надати:
1. Електронного листа зі вказаної кількістю зароблених балів (переадресуй його на email game@menspace.dp.ua)
2. Якщо ти не плануєш отримувати подарунки в офісі у м. Дніпро, а бажаєш отримати поштою, тоді надішли фото посвідчення особистості на вищевказаний email.(Це передбачено умовами для отримання подарунків та залишиться лише для звітності, а також ми будемо впевнені, що ніхто не отримає подарунки більше трьох разів, як це передбачено у правилах).
3. Заповни форму нижче або телефонуй нам за номером 050 403 23 34 або пиши у Viber або Telegram. Ми відповімо у будь-який день з 13:00-21:00, окрім понеділка!Про ВІЛ


HIV

Що таке ВІЛ?

Це – вірус імунодефіциту людини. ВІЛ впливає на імунну систему, зокрема, на Т-клітини або CD4-клітини, які ведуть боротьбу з інфекціями. Простіше кажучи, вірус знищує Т-клітини, у результаті чого імунна система людини з ВІЛ, при відсутності лікування, не в змозі боротися з хворобами та інфекціями.

HIV test

Нащо тестуватися?

Щоб подбати про себе і своє здоров'я та звільнитися від страхів. До того ж тестування на ВІЛ — це просто, швидко та безкоштовно. Не треба йти в спеціалізований центр, записуватися на прийом, здавати аналізи і проходити тривале обстеження та ще й платити за це гроші.

Thinkin about HIV test

Що мені робити?

По-перше, не боятися проходити тестування на ВІЛ! Це не боляче. По-друге, приходь до нас на тестування швидкими тестами. Сучасні чоловіки піклуються про стан свого здоров'я та здоров'я свого партнера! Тому не зволікай та заповнюй маленьку форму вище.