тел.: 050 403 23 34
робочі дні: уточнюйте
час роботи: уточнюйте

Наявні послуги

Отримуй PrEP

PrEp - це таблетка, яка захищає тебе від ВІЛ. Щоб дізнатися більше, телефонуй нам за номером 050 403 23 34 або заповни форму візиту в офіс, щоб наш соціальний працівник зателефонував тобі і розповів все детальніше. Вкажи в коментарі, що ти хочешь розпочати приймати PrEP!
*Зверни увагу, що PrEP надається лише чоловікам, які мають секс з чоловіками.

Про ВІЛ


HIV

Що таке ВІЛ?

Це – вірус імунодефіциту людини. ВІЛ впливає на імунну систему, зокрема, на Т-клітини або CD4-клітини, які ведуть боротьбу з інфекціями. Простіше кажучи, вірус знищує Т-клітини, у результаті чого імунна система людини з ВІЛ, при відсутності лікування, не в змозі боротися з хворобами та інфекціями.

HIV test

Нащо тестуватися?

Щоб подбати про себе і своє здоров'я та звільнитися від страхів. До того ж тестування на ВІЛ — це просто, швидко та безкоштовно. Не треба йти в спеціалізований центр, записуватися на прийом, здавати аналізи і проходити тривале обстеження та ще й платити за це гроші.

Thinkin about HIV test

Що мені робити?

По-перше, не боятися проходити тестування на ВІЛ! Це не боляче. По-друге, приходь до нас на тестування швидкими тестами. Сучасні чоловіки піклуються про стан свого здоров'я та здоров'я свого партнера! Тому не зволікай та заповнюй маленьку форму вище.